Leden 2017

Téma týdne aneb "Síla vůle"

14. ledna 2017 v 22:10 | Šája
Každý z nás ví, že používáme jen malou část mozku, ale málo kdo ví, že ta část co nepoužíváme dovede velké věci.
"Síla vůle" dřív se psal na internet článek o dívce, která dokáže hýbat věcmi, dále o děvčeti s rentgenovýma očima atd. Někdo zvládne používat tu zmíněnou část mozku a může se i stát, že pomocí "Síly vůle" pohne např. perem na stole nebo ji zvedne do vzduchu. Nikdo, ale neví jestli jsou tyhle věci pravdívé a asi to ani nezjistíme.

Co se to s námi děje?

7. ledna 2017 v 18:08 | Šája
Jak asi všichni z nás ví, tak jsme se dostali na bod kdy máme každý v ruce mobil a nevíme, která bije. Ale je to špatně. Jo nevadí ničemu, když si u něj oddechnete, ale horší je, když u něj sedíme celý den.
Já ososbně jsem ten typ, že mobil mám vždy u sebe, ale jsem na něm jen, když se fakt nudím nebo píšu kamarádce. Jinak jsem spíš na počítači a píši na blog nebo píšu příběhy jen tak pro sebe a hezky se u toho uklidním.
Ale jsou horší věci,například, když se holky fotí nahé a posílají to klukům, například v jedenácti až třinácti letech. Tady toto já nesnáším a zároveň mám o ně strach, že jednou dopadnou dost špatně. A pokud to některá děláte, tak s tím ihned přestaňte, nikdo si to nenechá pro sebe...

Mějte se hezky a čau!!!!

Nový Rok

1. ledna 2017 v 21:20 | Šája
Takže máme tu Nový rok a s ním přichází i úspěchy, trápení a taky velká bolest.
Rok 2016 byl pro mě hodně zvláštní, nebyl nějak moc extra super. Pro mě spíše nic moc. Potkala jsem dost nových lidí, za které jsem moc ráda, ale najde se i černá ovce. V roce 2k17 chci být lepší, chci být úspěšná blogérka, chci napsat knihu, možná se doopravdy zamilovat, mít zdravou rodinu. To zdraví je obzvlášť důležité. Snad se i vám vše splní. Kdybych mohla tak bych vrátila čas a vyhla bych se některým lidem obloukem, ale to je jen takový doplněk.

Mějte se hezky!!!